Yapıda Alternatif Çözüm Ortağınız
info@mkmyapi.com

HAKKIMIZDA

  MKM YAPI 15 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren laminant kapı, çelik kapı, yangın kapısı, bahçe kapısı, seksiyonel kapılar, konstrüksiyon ve butik metal işler konusunda üretim yapan, uzman kadroya sahip olan şirketimiz; üretim sonrası hizmet ve ürünlerimiz ile ilgili tüm desteği müşterimize sunmaktan mutluluk duyar.

Hizmetlerimiz sonrasında, paketleme ve yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yapı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan MKM YAPI, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermekten onur duyar.